Author: e***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, soft, just like on the pictures.
Color: Pink
Price: 131kr
Original Price: 175kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 68 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25042446084623770 |
Author: e***w
Date:
Review: Beautiful, soft, just like on the pictures.
Color: Pink
Author: l***4
Date:
Review: i love it!!!
Color: Pink
Author: k***x
Date:
Review: Very nice item
Color: Pink
Author: R***2
Date:
Review: so cute can’t wait to wear it
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.